Szanowni Państwo,

Zgodnie z tradycją Komitet Techniki Rolniczej PAN wraz z Polskim Towarzystwem Inżynierii Rolniczej oraz Instytutem Inżynierii Rolniczej i Informatyki Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie organizuje XXIII Szkołę Naukową z cyklu: „Postęp Naukowo-Techniczny i Organizacyjny w Rolnictwie”.

Organizatorzy zapraszają Szanownych Państwa do udziału w Szkole, która odbędzie się w dniach 1.02÷5.02. 2016 r. w Zakopanem.

Jednocześnie przypominamy o dotrzymaniu terminów zgłoszeń na XXIII Szkołę Naukową w nieprzekraczalnym terminie do 15.12.2015 roku. Data ta wynika z podpisanych umów rezerwacyjnych w Hotelu DIAMOND'S i OW Start. Po tym terminie organizatorzy nie są w stanie zagwarantować miejsc dla uczestników Konferencji.

Szczegóły zawiera komunikat nr 1, który jest załączniku tej wiadomości.

Na koszty udziału w XXIII Szkole Naukowej składają się:

– opłata związana z prowadzeniem konferencji

– noclegi 1/2; 2/3; 3/4; 4/5,

– pełne wyżywienie od obiadu 1 lutego do obiadu 5 lutego 2016 roku,

– uroczysta kolacja

– nie ma możliwości udziału częściowego

Dla osób zainteresowanych pobytem w Hotelu DIAMOND'S w Zakopanem, ul. Makuszyńskiego 12. w przededniu konferencji (nocleg 31 styczeń/1 luty) oraz w okresie bezpośrednio po konferencji istnieje możliwość rezerwacji miejsc, ale związane to jest z dodatkową opłatą i zgłoszeniem rezerwacji miejsca do dnia 15. 12. 2015 roku.

Zobacz Komunikat 1, pobierz zgłoszenie Zgłoszenie

Dr hab. inż. Hubert Latała  Sekretarz Szkoły Naukowej  UNIWERSYTET ROLNICZY im. Hugona Kołłątaja w Krakowie Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki Instytut Inżynierii Rolniczej i Informatyki

ul. Balicka 116 B
30-149 KRAKÓW
tel. 12 662 46 90
fax. 12 662 46 16

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  www.wipie.ur.krakow.pl  

 

Szanowni Państwo

W związku  bardzo trudną sytuacją finansową zarówno Akademii jak i Jednostek Naukowych związanych z działalnością w obrębie inżynierii rolniczej uprzejmie informuję, że statutowe II posiedzenie KTR PAN zrealizowane zostanie poprzez zgłaszanie propozycji Konferencji i Szkół Naukowych i wnioskowanie o nie drogą elektroniczną. Równocześnie byłbym wdzięczny o zgłaszanie patronatu Komitetu w wydawnictwach monograficznych oraz innych formach działalności, które mogłyby być realizowane przy współudziale Komitetu.

Mając powyższe na uwadze proszę wszystkich przedstawicieli Ośrodków naukowych, dydaktycznych i badawczych oraz poszczególnych członków Komitetu o zgłaszanie droga elektroniczną propozycji organizacji imprez w roku 2015 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (prowadzący stronę KTR PAN)


Koniecznością jest również przesłanie na ten sam adres krótkich sprawozdań z organizacji zrealizowanych w roku 2014 imprez naukowych.


W celu rozszerzenia form działalności Komitetu bardzo mile będą widziane propozycje i sugestie dotyczące innych nowych form działalności, promocji zarówno naszej dyscypliny jak i Komitetu.


Dodatkowych informacji zarówno drogą elektroniczną jak i telefoniczną udzielić może dr hab inż. Maciej Kuboń - +48 12 662-46-99 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Z poważaniem

Przewodniczący Komitetu KTR PAN